Ephoto.sk testoval Foto na plátno od ImagePoster. Ako to dopadlo?

a36142e21472894d784bc93092ac98c3a2fc3509_normalCeloslovensky známy a prestížny portál Ephoto.sk zameraný na profesionálny svet fotografie testoval ImagePoster produkty. V nezávislom teste dostal TOP ocenenie za vyhotovenie produktov: Foto na Plátno. Recenziu vyhotovil známy, profesionálny fotograf a šéfredaktor portálu www.ephoto.sk Karol Srnec.

“Vyskúšali sme tlač na plátno veľkosti 100 x 65 cm… Fotografiu som vybral zámerne. Použil som fotoaparát Nikon D800E, čo zaručovalo dostatočne vysoké rozlíšenie. Fotografia je v štýle low-key s prevahou tmavých tónov.

Tie dôkladne preveria akýkoľvek spôsob tlače. Stáva sa, že sa kresba v tieňoch stratí, najmä na poréznejších materiáloch. Na testovanej fotografii k ničomu takému nedošlo…”

“Štruktúra plátna na testovanom produkte je jemná a pomáha zachovať na fotografii aj jemné detaily. V porovnaní s rovnakým produktom od firmy CEWE, ktorý sme dávnejšie testovali,  je štruktúra plátna výraznejšia… Fotografia Macedónca k nám prišla zabalená v bublinkovej fólii a kartóne. Žiaden oder som nenašiel ani na ploche ani na bočných hranách. Drevený rám je pevný ”

“Nami odskúšaná tlač spĺňa vysoký kvalitatívny štandard.” Podrobnú recenziu nájdete TU.

%d bloggers like this: