Potlač hrán na plátnach

Ako je to s potlačou hrán na produktoch označených ako “Plátna”?

Potlačené hrany:
Našim výrobným procesom zrkadlíme posledných pár centimetrov fotografie tak, aby sme nimi potlačili aj hranu rámu a dodali fotografii zaujímavý 3D efekt.

V prípade ak si objednáte fotografiu na plátne s potlačenými hranami, dbajte na to, aby v online dizajnéri Vaša vyznačená časť ktorú si vyberiete na tlač mala  dostatok miesta na  zahnutie okolo rámu a aby nedochádzalo k neželanému efektu. V prípade ak použijete fotografiu, kde je napríklad portrét môže sa stať, že určitá časť tváre bude na okraji obrazu. V takomto prípade doporučujeme si vybrať tlač bez okraja. (biela hrana rámu)

 

Biele hrany:

Ak chcete tlačiť fotografiu, ktorá má tesne pri okraji tvár, odporúčame zvoliť si biele hrany ako na obrázku nižšie. Fotka bude končiť na hrane dreveného rámu, ktorá ostáva biela teda nepotlačená.

 

Zahnutie fotky, bez zrkadlenia
Nezrkadlenie hrán = zahnutie vašej fotografie
Ak si ale myslíte, že vaša fotografia je vysoko kvalitná a má aj dostatočný priestor od okrajov (nenachádza sa tam niečo dôležité ako napríklad ruka, hlava a pod.) a chcete zahnúť rohy vašej fotografie, postupujte v objednávke nasledovne:

  1. Vyberte si druh produktu
  2. Nahrajte fotografiu
  3. Vyplňte kontaktné informácie
  4.  Vyplňte poznámku k objednávku: “Komentár k objednávke” a napíšte tam, nasledovné:

V prípade dostatočnej kvality vás žiadam zahnúť a potlačiť hrany rámu s originálnou grafikou = nezrkadliť hrany.

 

Nie ste si istý vašou fotografiou? A chceli by ste si overiť tlač vopred? Spýtajte sa nás

 

 

 

%d bloggers like this: