Rozdiel medzi vyhotovením Foto na plátno verzus PremiumArt plátno

Zmenili sme naše produkty. Naše klasické overené produkty sme začali vyrábať tak, ako ich vyrábala naša konkurencia. Vďaka moderným tlačiarňam od firmy HP sa môžete spoľahnúť aj pri týchto nových produktoch na 100% kvalitu a dlhoročnú trvácnosť dokonca aj v exteriéri. Ak ale hľadáte naozaj poctivú fotokvalitu a širokú škálu farebnosti vyberte si s našich PremiumArt produktov. Tieto vyrábame rovnako ako v minulosti v nekompromisnej fotokvalite na špičkových moderných zariadeniach. PremiumArt produkty tlačíme až 12-timi farbami, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a rozsah gamutu a to aj tomu najnáročnejšiemu fotografovi.

Foto na plátno – produkt vhodný ako darček 

Foto na plátno je najobľúbenejším produktom. Je to produkt, ktorý môžete podarovať blízkemu na narodeniny, na Vianoce, či len tak pre radosť. Tlač je ekologická, vhodná do interiéru aj do menších uzavretých priestorov. Produkt je vhodný na zhmotnenie zážitkov zo svadby, z narodeninových osláv či rodinných dovoleniek.

Materiál a technológia tlače:

Na tlač používame kvalitné plátno 280 gr/m2, ktoré je natiahnuté na drevenom ráme. Rám máme 2 cm alebo 4 cm hrubý. Plátno tlačíme na HP latexovom stroji v CMYKU zo 4 farieb. V cene je samozrejmosťou uchytenie.

 

       

PremiumArt plátno  – prémiový foto produkt pre náročných

Pripravili sme si pre vás extra foto kvalitu v produktovej linii PremiumArt. Spôsob vyhotovenia PremiumArt plátna je totožný s produktom Foto na plátno ale rozdiel je v technológií tlače. Tlač je ekologická, vhodná do interiéru aj do menších uzavretých priestorov. Produkt je vhodný na tlač fotiek od fotografa, na prezentáciu Vášho portfólia, na fotografické výstavy, na prémiový darček pre náročných, pre známych, pre dekorovanie biznis priestoru či Vašej predajne produktovými fotkami.

Materiál a technológia tlače: 

Potlač realizujeme na umelecké 100% bavlnené plátno 380 gr/m2 vo vysokom rozlíšení, ktoré je napnuté na drevenom ráme. Plátno potláčame technológiou WaterBase, vďaka ktorej má každý obraz žiarivé a verné farby. Tlačíme až 8 farbami z RGB. Aj pri tom to produkte máte na výber  drevený rám buď 2 cm alebo 4 cm hrubý. V cene je samozrejmosťou uchytenie.

 

       

 

 

Nie ste si istý výberom?

Navštívte nás v našom NOVOM showroome na BETLIARSKEJ 8A v  BRATISLAVE, kde máme vystavené všetky  naše foto produkty.

%d bloggers like this: