Všetky naše foto produkty stručne a prehľadne

Máme pre vás rôzne riešenia, ako svoju fotku spracovať na obraz. Základom je vybrať správny materiál pre Váš obraz.V tejto sekcii vám priblížime produkty z našej sekcie FOTO OBRAZY, ktoré sú určené ako darček pre niekoho komu chcete urobiť radosť. Obrazy sa tlačia na našom HP latexovom stroji v CMYKU zo 4 farieb a obraz dostanete spolu s úchytom. Ak by ste požadovali najvyššiu foto kvalitu, vyberte si z našej sekcie PremiumArt.

 

 

Foto na plátno

Klasické plátno so štruktúrou natiahnuté na drevenom napínacom ráme. Toto spracovanie je u nás najobľúbenejšie.

Máme na výber 2 cm hrubý drevený rám alebo 4 cm hrubý drevený rám.

 

Foto na hliníkovú dosku

Ak hľadáte niečo modernejšie, vhodné do aktuálneho štýlu interiérov, odporúčame Foto na hliníkovú dosku.

Hliníková doska je 3mm hrubá ale napriek tomu je odolná a pevná. Materiál pôsobí luxusne a dizajnovo.

Foto pod akrylové sklo

Najluxusnejší produkt, ktorý u nás máme, je Foto pod akrylové sklo. Odporúčame to náročným zákazníkom, ktorý vyžadujú exkluzívne a trendové prevedenie. Akrylové sklo je 5 mm hrubé a číre sklo, ktoré dodá Vašej fotografii zaujímavú hĺbku.

 

 

Foto na odľahčenú dosku

Tento produkt doporučujeme na výstavy či prezentácie, prípadne do kancelárie. Foto na odľahčenú dosku  tlačíme na 1 cm hrubý plastový materiál, ktorý je na jednej strane veľmi ľahký ale na druhej strane je dostatočne pevný. Cenovo veľmi dostupný produkt so všestranným využitím. Okrem fotiek, je vhodný na firemné prezentácie či školské projekty.

 

Foto na drevo

Ak hľadáte materiál, ktorý nemá každá druhá domácnosť, tak Foto na drevo je ten ideálny materiál pre Vás. Či si na drevenú dosku vytlačíte fotografiu, alebo motivačný text či výroky slávnych, necháme na vašom zvážení. Tento produkt je aktuálnym hitom doby, je prírodný,  9 mm hrubý a v každom interiéri zaujme hneď na prvý pohľad.

 

 

 

Tlač na fotopapier

Ak ste kreatívny a stále máte chuť na zmenu, pre vás tu máme tlač fotiek na kvalitný fotopapier. Fotky si môžte len tak prilepiť na stenu pomocou obojstranných lepiacich prúžkov, ktoré dostanete pribalené k fotkách. Prípadne ak máte doma obľúbené foto rámčeky, vytlačte si najnovšie fotografie z dovoleniek.

 

 

 

Nech si už vyberiete akýkoľvek materiál, na každom produkte si dávame maximálne záležať 🙂

%d bloggers like this: