Najčastejšie otázky

Viete o tom, že 92 % odpovedí sa nachádza tu? :)

 • Imageposter.eu automatizovane rozoznáva kvalitu fotografie vzhľadom na rozmer, ktorý si zvolíte. Ak máte fotografiu malého rozlíšenia a chcete ju vytlačiť na veľký rozmer, tak Vás systém upozorní, že fotografia po vytlačení môže mať vysoký raster ("kockatá kresba"). Fotografie označené ako nedostatočná kvalita neodporúčame tlačiť. V prípade pochybností nám kľudne zašlite vašu fotografiu na posúdenie na email info@imageposter.eu

 • Všetky produkty "Fotoobrazy" sú vyrábané a tlačené priamo u nás, čím Vám môžeme zaručiť maximálnu flexibilitu plnenia Vašich požiadaviek, vysokú kvalitu a krátke termíny dodania.

 • Fotka musí mať dostatočnú kvalitu na to, aby mohla byť na určitý formát vytlačená. Ale neobávajte sa, každá fotografia ktorú k nám nahrávate prebehne automatickým overením kvality ktorého výsledok uvidíte. Nekvalitnú fotku tester nepustí do výroby, takže sa nemusíte obávať zlých výsledkov.

 • Vieme pokryť väčšinu typov dopytov na tlač. Tlačíme aj veľkoformátové médiá a neštandardné produkty. Stačí kontaktovať naše obchodné oddelenie na mail info@imagewell.eu alebo našu zákaznícku podporu info@imageposter.eu

 • Je to spravidla 80 rokov v interiéri, niektoré aj 2 roky v exteriéri. Ak máte otázku ohľadom konkrétneho produktu alebo materiálu, neváhajte nás kontaktovať mailom na info@imageposter.eu.

 • Nie nevydávajú. Naše foto produkty žiaden zápach nevydávajú a neobsahujú ani organické rozpúšťadlá. Používame moderné tlačiarenské technológie firmy HP, ktoré spĺňajú vysoké ekologické štandardy.

 • Áno, pri osobnom prebratí zákazky je možné platiť platobnou kartou.

 • Samozrejme. V prípade, že máte záujem o väčšiu objednávku, vieme dohodnúť ceny osobitne. Kontaktujte nás na mail info@imageposter.eu

 • Áno. Aj napriek tomu, že sa na objednávku produktov robených na mieru vzťahuje zo zákona výnimka, vychádzame zákazníkom v ústrety a v prípade, ak sa Vám výsledok našej práce nepáči, môžete nám ho do 7 dní vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze.

 • Samozrejme, priamo v našom showroome na Betliarskej 8A v Bratislave, Vám radi ukážeme všetky naše produkty v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod.

 • Aj na takéto situácie sme pripravení. V prípade ak potrebujete Váš obraz doručiť veľmi rýchlo, stačí ho zadať ako prednostnú výrobu a za poplatok 4,80 € Vám bude obraz doručený už do 4 pracovných dní odo dňa nasledujúceho od prijatia objednávky.

 • Spojte sa s nami ak ste nenašli vami želaný rozmer. Zo všetkých našich produktov, okrem tlače na plátno, sa dajú objednať ľubovoľné rozmery až do formátu 2 x 3 metre. Produkty tlačené na plátno, ponúkame v rozmeroch po každých 5 cm do dĺžky hrany 145 cm potom už len po každých 10 cm až do dĺžky 250 cm. Foto produkty tlačené na plátno majú ale obmedzenie v maximálnej šírke jednej z dvoch strán do max 135 cm kvôli šírke tlačového materiálu a tlačiarne.

 • Tlačové dáta môžete poslať aj cez internet, cez niektorú zo služieb (úschovňa, wetransfer...). Na stránke pri objednávaní prosíme nahrať daný obrázok s menším objemom a do poznámky vložiť link na stiahnutie originál fotky.

 • Pri tlači fotky na plátno si môžete vybrať buď potlačené alebo biele okraje. Časť grafiky pre potlačené okraje si dorábame my sami u nás. Okraje sa zrkadlia a teda nie je potrebné nechávať presahy na fotografii.

 • Pri viacdielnom obraze sa kalkuluje cena individuálne, podľa rozmerov jednotlivých obrazov. Stačí keď nám zašlete fotku na mail info@imageposter.eu a my Vám navrhneme možnosti rozdelenia obrazu a vypočítame aj cenu.

 • Občas sa stane, že sa na stránke nedá nahrať fotka aj keď spĺňa podmienku maximálnej veľkosti do 32 MB. Skúste urobiť objednávku v inom webovom prehliadači. Pokiaľ vám fotku nepôjde nahrať ani potom, nahrajte ju na akejkoľvek stránke, ktorá poskytuje služby na zdieľanie dát, napríklad uložto.sk a link nám vložte do objednávky alebo pošlite emailom na info@imageposter.eu. Do mailu uveďte číslo objednávky alebo to, o aký produkt máte záujem, ďalej rozmer, Vašu adresu doručenia a telefónne číslo. Objednávku Vám nahodíme za Vás a už len čakajte na potvrdzujúci email.

 • Bežná dodacia lehota na naše výrobky je 6 pracovných dní. Na akrylové sklo je to 8 až 10 pracovných dní. Expresná dodacia lehota sú 4 pracovné dni odo dňa nasledujúceho od prijatia objednávky.

 • Aktuálne zľavy uverejňujeme na našej facebookovej stránke ImagePoster.eu a tiež ich posielame raz mesačne v našom Newsletteri. Zľavu potom stačí vložiť pri objednávke do kolonky "Zľavový kupón" a potvrdiť. Zľava sa automaticky odráta z ceny objednávky.

 • Na objednávku produktov, vyrábaných na mieru sa vzťahuje zo zákona výnimka. Našim zákazníkom však vychádzame v ústrety, preto ak nie ste spokojný s farebnosťou alebo s celkovým výrobkom, napíšte nám a pošlite aj spolu s fotografiou na email info@imageposter.eu. Reklamáciu posúdime podľa našich OP a budeme Vás o jej riešení informovať mailom prípadne telefonicky.

 • Samozrejme ponúkame B2B spoluprácu. Stačí sa zaregistrovať na našej stránke a môžte začať využívať náš partnerský program spolu s cashback zľavami.

 • Na zabezpečenie správnej farebnosti používame nakalibrované monitory a taktiež aj naše stroje tlačiari pravidelne kalibrujú.

 • V ponuke nájdete aj možnosť zladiť farebnosť. Spoločne vyrobíme skúšobné nátlačky ktoré sa kalibrujú voči certifikovanej predlohe. Certifikovanú predlohu predtým nasnímate alebo nafotíte Vašimi zariadeniami. Po ich odsúhlasení sa nastavenie uloží pre Vás a my Vám vytlačíme obrazy presne podľa medzi nami individuálne nastavenej farebnosti.

Táto internetová stránka používa súbory cookies na uľahčenie vášho nakupovania. Súhlasíte s používaním týchto súborov?